Loading Content...

Hakkımızda

  • 28 Nisan 2020

metin2 grafik tasarım 2

Metin2 Grafik 2019 tarihinde resmi yayına girmiştir. 2 yönetici tarafından idare işlemleri gerçekleştirilerek Online MMORPG Oyunlar hizmetinde yer almıştır. Devintart ve Forum plaformlarında Huzrec / Hc4188 kullanıcı adıyla bilinen grafiker yöneticisi de Metin2 Grafik ekibinde yer almaktadır. Sektörel hizmette yeni gibi görünmelerine rağmen 5-6 yıllık geçmişe sahip ve hizmete dayalı günleri vardır.

Hizmet faktöründe Silkroad Online ve Metin2 Online oyunları başlıca olmak üzere diğer MMORPG oyunları üzerine de tasarımlar yapılmakta ve geliştirilmektedir. Sektör üzerinde hiçbir rakip firma ya da kuruluş gözetmeksizin rakip öngörüsü olmadan hizmet potansiyelini en değerli biçimde müşterilerine sunmaktadır.

Metin2 Grafik Kuruluşu

Metin2grafik olarak Metin2 Online serverlarına hizmet amacı güderek senelerce ücretli ve ücretsiz olmak üzeri birçok tasarım ile kendimizi grafik hizmetinde tanıtıma sunmuştuk. Sektörel kimliğimizin olmayışı ve web sitemizin kurulmamış olması nedeni ile geçmişten verilen hizmetlerin çoğunu göz ardı ederek, yenilikçi hizmetlere doğru yönelmeyi hedeflemekteyiz. 

Her tasarım ve çalışmanın başka bir müşteri kitlesi tarafından beğenilmesi, sevilmesi ve tavsiye edilmesini umarak, çalışmalarımızı resmi bir yapım üzerinden (website + sosyal mecralar) sunmaya karar vermiş ve bu doğrultuda metin2grafik.com sitemizi hizmete sunmuş bulunmaktayız. 

×

Merhaba!

Bizlere sadece bir whatsapp konuşması kadar uzaktasınız. Bizlerle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ödeme olarak; Havale, EFT ve Bitcoin'i tercih edebilirsiniz.

× Size Yardımcı Olabilir miyim?