Loading Content...

Metin2 Logo Tasarım

  • 28 Nisan 2020
metin2 logo tasarım 1

Metin2 Private Serverlar‘ın en çok yaygın ihtiyaçlarından birisi de Logo Tasarım‘dır. Hizmet genelinde çoğu sunucunun ön planda gözüken yüzü ve tanıtımlarda kullanılan görsel olarak kullanılan kısım logodur. Logonuz ne kadar kalite ve göze hitap eden bir tasarım olursa müşterilerinize yani oyuncularınıza o kadar kaliteli bir izlenim bırakmış olursunuz.

Özellikle yeni sunucu açmayı düşünen kişi ya da kuruluşların en ideal fikirleri Logo Tasarım üzerine olmalıdır. Bundaki yegane fikir ise her daim sizin için görsel uyumluluk ile bağdaşan bir yapısı ve boyutsal hitap ile ön gösterilir bir yapısı olaması gerektiğidir. Nasıl ki bir firmanın her köşesinde ve imzasında Logosu olduğu gibi, serverlerin de en çok izlenim bıraktığı kısmı logosudur.

Logo Tasarımlarınızı en uygun ölçekte ve kalitede yapmak için metin2grafik.com ekibi olarak sizlere profesyonel hizmet sunmaktayız. Bizler işimizi sizin görsel zevkinize ve oyuncuların nasıl kaliteyi karşılayacakları düşüncesine hemfikir olduğumuz o ince ayrıntılarda saklıyoruz. Logonuz için en hızlı iletişim bizleriz…

×

Merhaba!

Bizlere sadece bir whatsapp konuşması kadar uzaktasınız. Bizlerle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ödeme olarak; Havale, EFT ve Bitcoin'i tercih edebilirsiniz.

× Size Yardımcı Olabilir miyim?