Loading Content...

Metin2 Afiş Grafik

Afiş Tasarım

Forum Tanıtım Afişi

Metin2 GM Nedir?

GM’ler oyunda oyun düzeninden sorumlu tutulan gönüllü oyunculardır. Oyunda ki görevleri oyunun huzurunu ve düzenini korumaktır. Başta hileciler olmak üzere oyunda ki kişileri gerekli görüldüğü zaman oyundan uzaklaştırma yetkisine sahiptir. Nasıl GM Olunur; GM olmak için oyunda oyuncu olmak ve oyun bilgisine sahip olmak gerekmektedir. Oyun içerisinde bilgisi olan ve seyisesi minimum 70 ve üzeri olmak şartıyla gm başvuruları dikkate alınmaktadır. Metin2 GM Başvurusu yapabilmek için 18 Yaşını doldurmak gerekmektedir. 18 yaşını doldurmuş olan oyuncular gm başvurusunda bulunabilir gm başvurusunda bulunabilmek için aşağıda ki linki ziyaret edin. GM Alımı yapan yetkililer olumsuz bir geri dönüşde mail ile bilgilendirme yapmamaktadır.

GM Başvurusu ve GM Alım Şartları

  • Başvuru yapabilmen için 18 yaşını doldurmuş olman gerekir.
  • Alacağın gorev çok zaman harcamanı gerektirecektir.
  • Metin2 takımına girmek için, iyi derecede oyun ve forum deneyimine ve kullanıcı seviyesinde bilgisayar bilgisine sahip olman gerekir.
  • Oyuna ait hiçbir ortamda hile, reel değerler karşılığı alım satımlar, hırsızlık, dolandırıcılık gibi adi suçlardan ceza almamış olmalısın.
  • Daha once herhangi bir oyun/forum takımından çıkarılmış olmamalısın.
  • Adil karar verebilecek muhakeme yeteneğine sahip olmalısın.
  • Gunde en az 5 saatini yapacağın göreve verebilmelisin.
  • Aktif olarak Teamspeak kullanman gerekeceğini bilmelisin.
  • Aktif olarak IRC kullanman gerekeceğini bilmelisin.
  • Basvurunun kabul edilmesi halinde, erişeceğiniz özel verileri korumakla mükellef olacağınızdan, mahkemede geçerli olacak olan Veri Gizlilik Sözleşmesini imzalamayi kabul etmelisin.

Katılmak istediğiniz ekip gönüllülük esasıyla çalışan homeofis ve çevrim içi bir ekiptir herhangi bir GM Maaşı almamaktadır. Ekipteki yöneticiler hiçbir ücret almamaktadır. Tamamı başvurular sonucu oyun içerisinden seçilen ve oyun personelleri olarak hizmet etmeyi hedefleyen oyunculardır.

Metin2 GM Rütbeleri

[TL]Takım Lideri, Takımda ki görevlilerden sorumludur takımın tüm sorumluluğunu üzerinde taşır ve takımda ki yetkililere çeşitli görevler vermekle yetkilendirilmiştir.

[GA]GameAdministrator, oyundaki en yüksek otoritedir. Yeni işe alımlar yapar, kritik kararlar verir ve oyunda bir tür ekip lideridir. Oyun işletmesine devam etmesi için hataları topluluk yönetimine ve geliştiricilere aktarır. SuperGameMaster ve  GameMaster hakkındaki şikayetler GameAdmins’e iletilebilir. Oyun yöneticileri doğrudan temas yok fakat gerekirse sizinle iletişim kuracaklar.

[SGM]SuperGameMaster tüm sunucuyu yönetir ve GameMaster irtibat kişisi için SGM’ler yetkilendirilmiştir..Tavsiyelerde bulunur ve GM’lere yapması gereken işler hakkında yardımcı olur. GameMaster hakkındaki şikayetler SuperGameMaster’a iletilebilir. Aksi takdirde, SuperGameMaster sizinle irtibata geçecektir.

[GM]GameMaster oyun içerisin de en çok bilinen ve en çok görülen rütbedir görevi sizleri izlemek ve hilecileri kontrol   etmektir.. InGame’den çıkarak sorularınızı halledecek ve size mümkün olduğu kadar yardım edebilecek yetkilere ;sahiptir. Ayrıca uygun bir oyun oynamasını sağlar.

[TGM]TrialGameMaster “GameMaster” unvanını kazanmak için tanıtım aşamasındadır. TrialGameMasters sizin için bir   GameMaster’ın bilmesi gerekenleri gözetim altında öğrendikleri kısa bir test aşamasındadır. [GM] Başvuruları öncelikle [TGM] Olarak yetkilendirilip sonradan yeni rütbelere aktarılır.

×

Merhaba!

Bizlere sadece bir whatsapp konuşması kadar uzaktasınız. Bizlerle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ödeme olarak; Havale, EFT ve Bitcoin'i tercih edebilirsiniz.

× Size Yardımcı Olabilir miyim?