Loading Content...

Metin2

Logo Tasarım

Mahser2 LOGO

– Ödülleri –
___________________

* En iyi grafik çalışması ödülü olarak : PC Oyunları, 8 Eylül 2008.
* En iyi MMORPG rol yapma oyunu olarak : Bravo Screenfun 13 Şubat 2008.
* Ücretsiz en iyi online rol yapma oyunu olarak : C’t, 4 Şubat 2008 .
* Dünyanın en çok oynanan online oyunu 20 Şubat 2009

MMORPG

____________________________

Devasa çok oyunculu çevrimiçi rol yapma oyunu kısacası MMORPG oyuncuların gerçek dışı kimliksiz sanal dünyanın adıdır.1997 yılından beri yaygınlaşmıştır.
Oyuncu fantezi yaşamaktadır ve oyunda ne ırkı ne de kimlik bilgileri istisnalar dışında gerçeklikle alakadar değildir. Karakterin kontrolüde tamamen oyuncuya aittir..MMORPG’de oyuncular oyunlara giriş yaptıktan sonra gruplar halinde farklı dünyalarda ve yerlerde oyuna başlıyorlar.Günümüzde yaygın olarak kullanılmaktadır ve daha da ilerlemektedir.

* İletişim

Oyuncular kendi karakterleri dışında başka kişilerin karakterlerinin özelliklerini bilmeleri gibi durum yoktur.Diğer kullanıcılarla iletişime geçmek için ise bir tür mesajlaşma sistemi ile geçilmektedir.

* Zararları

Günümüzde çok sık rastlanan problemlerden biriside oyun bağımlılığıdır ve bu yüzden okula gidiyorum diyip intenet kafelere gidenler , evlilik hayatları bozulan yetişkinler , arkadaşlarıyla nöbetleşe oyun takip edenler artmıştır.Özellikle de Türkiye’de sık sık rastlanan problemlerden biri olan bağımlılğın önüne geçilmesi ve normal hayatta daha düzenli olabilmek için çok oynamamak şart.

×

Merhaba!

Bizlere sadece bir whatsapp konuşması kadar uzaktasınız. Bizlerle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ödeme olarak; Havale, EFT ve Bitcoin'i tercih edebilirsiniz.

× Size Yardımcı Olabilir miyim?