Loading Content...

Metin2 Login İnterface

Login İnterface

Metin2 Login İnterface

Metin2 online oynanan rol yapma oyunudur.Ymir Entertainment Co. Ltd. Ştd. tarafından 2003 yılının Mart ayında çıkartılmıştır.İlk çıktığı zaman Çin ve Kore`de oynanmaya başlanan Metin2 Aralık 2006`da GameForge tarafından satın alındı ve Almanya`da beta olarak açıldı.(Avrupada`ki ilk Metin2 sunucusudur).2007 yılının Mayıs ayında betalıktan çıkıp diğer 17 dilde oynanmaya başlandı.Avrupada 7 milyon aktif oyuncu,dünyada 50 milyon oyuncuya sahiptir.2007 Mayıs`ta oyuna ilk ücretleme ”micropayments” sistemi geldi.2009 yılının Ocak ayında Metin2 hakkında çok şikayet gelmeye başladı bu şikayetlerin başında hesapların çalınması,buglar,hileler gibi önemli şikayetler vardı.GameForge bir hukuk sistemi ile olaya şu açıklamayı yapmıştır.”Hesap çalanlar hukuk karşısında dereceye göre cezalandırılacaktır.”diye bir açıklama yapıldı.Metin2 31 Mart 2009`da Kuzey Amerika yönetiminde olan Z8Games`e devredildi.3 Eylül 2009`da Singapur yönetimine yani TEC İnteraktif`e geçmiştir.

Oyunun Konusu ve Amacı Nedir Peki ?

Metin2`nin konusu aslında üç büyük imparatorluğun savaşını anlatan uzakdoğu hikayesidir.Olayın başında sadece hayvan ve bitkisel hayat vardı.Fakat bir göktaşı gelip vahşi hayatı kilidini açıp üç imparatorluğun sınırını çizdi.Amacı ise savaşarak karakterimizi güçlendirmektir baştata bahsettiğim gibi rol oyunudur.

Oyunda Kaç Tane Karakter Vardır Özelliği Nedir?

Metin2 oyununda toplam 5 adet karakter mevcuttur.Toplam 5 adet karakter mevcuttur.Bunlar ; Savaşçı,ninja,sura,şaman ve lycandır.Her bir karakterin iki yetenek sınıfı vardır fakat lycan`ın tek bir yetenek sınıfı vardır.Gene aynı şekilde her bir karakterin bayan versiyonuda mevcuttur ama lycan karakterinin kadın versiyonu mevcut değildir.

×

Merhaba!

Bizlere sadece bir whatsapp konuşması kadar uzaktasınız. Bizlerle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ödeme olarak; Havale, EFT ve Bitcoin'i tercih edebilirsiniz.

× Size Yardımcı Olabilir miyim?