Loading Content...

Metin2 Web İndex

Web İndex

Metin2 Web İndex

Gameforge AG

____________________________

Gameforge AG, Aralık 2003’te kuruldu.20’den fazla oyun ile 54 dilde hizmet vermektedir.Günümüzde dünya çapınca milyonlarca üyesi olan kuruluşlardandır.Şuan 100 farklı ülkede toplam 17.500.000 aktif oyuncuya sahiptir.

* Tarihçe

Gameforge eski logo
Şirket, Aralık 2003’te Klaas Kersting ve Alexander Rosner tarafından Gameforge GmbH olarak Karlsruhe kuruldu.Şirketin ilk tarayıcı tabanlı oyunu OGame’dir.Eylül 2006’da şirket hizmeti Asyaya kadar uzanmıştır.%100 pazarlama ve yan geliştirmeyle Game Forge 4D GmbH açılmış ve mmo oyunu olan Metin2 kullanıcılara sunulmuştur.Ardından İkariam açılarak şirketi büyütmüşlerdir.Hizmet sadece merkezde değil diğer bölgelerde de bulunmaktadır.Bunlardan birisi San Francisco ve Paris’teki GameForge SARL’dır. 2007’de kurulan ilk yabancı şubede Paris’teki GameForge SARL’dır.Sonradan San Francisco’ya açılmıştır.

* Diğer Hizmetleri

Gameforge 4D: Gameforge’un 4 boyutlu oyunları (Metin2,4Story,NosTale vb.) için adlandırdığı bir kuruluştur.Aslında böyle bir şirket yoktur sadece oyunlarda Gameforge 4D olarak adlandırmaktadır.
Onlinegamesnet.net (OGN):Gameforge şirketinin açtığı bir IRC sohbet sistemidir.Oyunları için açtığı bir sohbet sistemidir fakat Gameforge dışında bir yer içinde sohbet odası açabilirsiniz.

* Ödülleri

2008 yılında sadece Almanca oyunlar olarak Red Herring 100 Europe Ödülü ‘nü kazandı. Ayrıca kurucuları en iyi girişimci ödülünü aldılar.(2008) Ve şuan rakipleri Bigpoint’le yarışmaktadırlar.

×

Merhaba!

Bizlere sadece bir whatsapp konuşması kadar uzaktasınız. Bizlerle iletişime geçerek daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Ödeme olarak; Havale, EFT ve Bitcoin'i tercih edebilirsiniz.

× Size Yardımcı Olabilir miyim?